צור שאול חי ז"ל


שאול נולד בחדרה בשנת 1968. בשנות השבעים עברנו לגור בנתניה ושאול למד בבית ספר יסודי בביאליק, בתיכון למד בבית הספר מפתן קדימה במגמת נגרות וחרטות בענף העץ. לאחר מכן, התגייס לצבא לחיל התותחנים. גמר בהצטיינות את הצבא, לאחר מכן קיבל 10 חודשים קורס - במקצוע טבחות במלון בתל אביב. אך משנתבקש לגמור סידורים בבסיס בירושלים, וגם רצה להיפרד מחבריו, עלה על אוטובוס 405 שנוסע מתל אביב לירושלים. ונהרג בדרך שהאוטובוס התדרדר לתהום שלקחה את רב"ט צור שאול חי מאיתנו.
שאול היה ילד מאוד פעיל ועסק בכל מיני נושאים. כבר בגיל קטן אהב חיות ואהב להשתעשע איתם. בגיל יותר מבוגר אהב מאוד את הים ובילה שם שעות רבות גם בדיג, וגם הייתה לו סירה שאהב לשוט בה וכל מה שקשור היה בים, הוא היה ילד מאוד אחראי ולא דאגנו. הוא היה גם ילד שאהב מאוד את הבית אך היה עצמאי לחלוטין. תמיד זכר את ימי ההולדת של כולם, אהב מוסיקה משנות ה-70 ומערכונים מצחיקים. לא אהב לקחת כסף מההורים ותמיד היה עובד, כדי שיהיה לו כסף לבלות כשבא לחופשה מהצבא.
הוא אהב מאוד את ההורים, אהב לטייל. הוא היה הולך לשכנים לתקן כל מיני דברים בבית ואף פעם לא ביקש כסף מהם. לכן כולם אהבו אותו ובדרכו האחרונה ליוו אותו מאות אנשים ביניהם גם מבוגרים מנתניה. שומאל היה בשבילם מלאך. יהי זכרו ברוך.
לשמואל שני אחים גדולים, נשואים ואחות נשואה. שמואל היה בן הזקונים במשפחה.


Image doesn't exist